مطالب مرتبط:

بازگشت خادم به خانه بعد از ۴۲روز +عکس

به گزارش جهان نیوز، رسول خادم که 9 اسفندماه سال 96 تصمیم به استعفا گرفت و با انتشار نامه ای رسمی قید حضور در فدراسیون کشتی را زد، روز گذشته بعد از 42 روز غیبت در فدراسیون بالاخره در دفتر کارش آفتابی شد.   مجمع فدراسیون کشتی بارها با استعفای رسول خادم ...

استقلال با اتوبوس شرکت واحد در راه کویت+عکس

به گزارش جهان نیوز،  بازیکنان استقلال امروز برای بازی با الهلال به سمت کویت پرواز می کنند. کلیه اعضای تیم فوتبال استقلال امروز با یک دستگاه اتوبوس راهی فرودگاه امام خمینی شدند که در اتفاقی عجیب این اتوبوس میانه راه خراب شد. با این شرایط استقلالی ها مجبور شدند با ...

اتفاق تلخ برای هافبک پرسپولیس

به نظر می رسد بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با مصدومیت از ناحیه رباط زانوی پای چپ مواجه شده باشد.

ابراهیم زاده: امسال سپاهان به آرزوهایش می رسد

سرمربی سپاهان ابراز امیدواری کرد تا این تیم در سال 97 به آرزوهای خود برسد.

6 غایب استقلال در سفر به کویت

اعضای تیم فوتبال استقلال تهران را به مقصد کویت ترک کردند.

اطلاعیه مهم باشگاه سپیدرود پیش از دیدار حساس مقابل تراکتورسازی

باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود، پیش از دیدار با تراکتورسازی، با دعوت از هواداران برای حمایت از این تیم ریشه دار، اطلاعیه ای را صادر کرد.

رونمایی از شبکه ملی آموزش و پرورش در اردیبهشت

وزیر آموزش و پرورش گفت: تعامل گسترده آموزش و پرورش و حوزه های علمیه، بسیاری از گره های تربیتی را می گشاید.

اشتراک برانکو و کی روش درباره مسلمان

سرمربیان بزرگ و باتجربه معمولا استراتژی و تفکرات خود را فدای هیچ چیز نمی کنند و به دیگران اجازه دخالت در برنامه هایشان را نمی دهند.

الهلال با قهرمانی لیگ به استقلال رسید

تیم الهلال با برتری پُر گل مقابل الفتح موفق شد به عنوان قهرمانی لیگ حرفه ای عربستان دست پیدا کند.

حدادی قهرمان مسابقات ussd آمریکا شد

قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مسابقات ussd آمریکا با رکوردی فوق العاده در نخستین رقابتش در سال جاری به عنوان قهرمانی دست یافت.

سهراب و K در صدر ابتدا از فهرست جهانی

سهراب و کیانوش در صدر استارت لیست جهانی

نام اولیه وزنه برداران شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهانی وزنه برداری در ۲۰۱۷ آمریکا منتشر شد. که به شما ارائه می دهد این خبر در حالی که 19 روز به آغاز مسابقات قهرمانی جهانی وزنه برداری در مسابقات قهرمانی anahim آمریکا باقی مانده است. سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری (iwf) ابتدای لیست اولیه شرکت کنندگان در این مسابقات اعلام کرده اند. کارمند لیست افراد اصلی و ذخیره تیم های شرکت کننده در حال ضبط نیز ثبت نهایی و نهایی نیست. پرونده های ورودی 10 کشورمان که اسامی آنها در استارت لیست اولیه مسابقات جهانی قرار دارد، به شرح زیر است: دسته 69 کیلوگرم: "ون" از کره جنوبی با رکورد ورودی 340 کیلوگرم در صدر قرار دارد. مجید عسگری با رکورد ورودی 310 کیلوگرم در جایگاه سیزدهم جای گرفته است.   دسته 85 کیلوگرم: کیانوش رستمی با رکورد ورودی 390 کیلوگرم در صدر قرار دارد. "کیرستوف مسیج"از لهستان، "دونگویو" از کره جنوبی و "تورس مورنو" از کلمبیا هر سه با رکورد ورودی 365 کیلوگرم دوم تا چهارم هستند. علی میری با رکورد ورودی 361 کیلوگرم در جایگاه پنجم است.     دسته 94 کیلوگرم: سهراب مرادی با رکورد ورودی 413 کیلوگرم در صدر قرار دارد. سید ایوب موسوی ،  "ائوریماس دیدزبالیس" از لیتوانی و "عبداله راغب سعد" از مصر با رکورد ورودی 390 کیلوگرم دوم تا چهارم هستند.   دسته 105 کیلوگرم: آرتورس پلسنیکس" از لتونی با رکورد ورودی 405 کیلوگرم در صدر قرار دارد. علیرضا سلیمانی و علی هاشمی هر دو با رکورد ورودی 401 کیلوگرم در رتبه های دوم و سوم هستند. "ایوان افریموف" از ازبکستان با رکورد ورودی 400 کیلوگرم در جایگاه چهارم جای گرفته است.   دسته 105+ کیلوگرم : "لاشا تالاخادزه" گرجستانی با رکورد ورودی 450 کیلوگرم در صدر قرار دارد. "فرناندو" از برزیل با رکورد ورودی 445 کیلوگرم در جایگاه دوم جای گرفته است. سعید علی حسینی و بهداد سلیمی با رکورد ورودی 440 کیلوگرم در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند. "مارت سیم از استونی با رکورد ورودی 440 کیلوگرم در رتبه پنجم قرار دارد. همایون تیموری با رکورد ورودی 430 کیلوگرم در جایگاه نهم است.   گفتنی است؛ رقابتهای وزنه برداری قهرمانی 2017 بزرگسالان جهان، 6 تا 14 آذرماه در آناهیم آمریکا برگزار می شود.